Poznaj Nas

Cześć! Nazywamy się SpaWear i jesteśmy młodą marką odzieżową prowadzoną przez rodzeństwo Klaudię i Damiana.

W 2017 roku w głowie Klaudii - mojej pojawił się śmiały projekt tworzenia odzieży użytkowej, powstał on przede wszystkim z pasji do mody i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki ogromnemu wsparciu rodziców powstały pierwsze projekty fartuszków które zostały docenione przez Was!

Jak dziś pamiętam pierwsze zamówienia gdzie popłakałam się na ten widok. Dzięki Waszym zdjęciom przesyłanym w wiadomości prywatnej, rozmowom telefonicznym cały czas uczę się Waszych potrzeb i z całych sił wierzę, że każda kobieta znajdzie w naszym sklepie idealny strój dla siebie.

Rok 2019 był rokiem przełomowym, ponieważ oficjalnie powstała nazwa SpaWear z listkiem miłorzębu który jest ulubioną rośliną mojej mamy a bez której nie było by mnie i całej marki. Od niedawna pracuje ze mną mój brat Damian i już teraz wiem, że stworzenie rodzinnej firmy było strzałem w 10! Wniósł mnóstwo pomysłów, pozytywnej energii oraz sił na tworzenie jeszcze lepszej odzieży. Razem chcemy tworzyć odzież użytkową którą pokochacie i w której będziecie czuć się jak w drugiej skórze.

Jednym z największych osiągnięć obecnie jest otworzenie sklepu stacjonarnego przy ul. Zielonej 14 w Łodzi. Jest to dla nas wyjątkowe miejsce, wszystko co tu zobaczycie zostało stworzone przez nasze ręce od skłucia ściany, aby odkryć starą cegłę przez położenie płytek, aż do świateł w przymierzalni. Zrobiliśmy co w naszej mocy, abyście czuli się wyjątkowo w tym miejscu. Dodatkowo stworzyliśmy z bratem biuro (wreszcie) bo muszę przyznać, że dotychczasowe telefony odbierałam z własnego mieszkania a dokładniej z kuchni, bo tylko tam znalazłam miejsce na to by móc zmieścić się z papierami i komputerem.

Już teraz odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości właśnie z naszego małego królestwa.

Dziękujemy, że jesteście z nami i koniecznie wpadajcie do nas na kawę czy pogaduchy :)