Aktualności

Fartuch kosmetyczny z logo na zamówienie

rodzaje odzieży medycznej

Teraz dobrej jakości odzież zarówno kosmetyczną jak i medyczną można zamówić wraz z nadrukiem jako logo. Szczególną popularnością cieszy się fartuch kosmetyczny z logo lub inną grafiką. Na fartuchach kosmetycznych można nadrukować nie tylko wspomniany firmowy znak, ale również imię i nazwisko pracownika, stanowisko, a także oddział, na jakim pracuje dana osoba.

Nadruk na fartuchach kosmetyczny

Nadruk na fartuchach medycznych jest wykonywany profesjonalnie, co wpływa na jego trwałość i atrakcyjny efekt końcowy całego stroju. Nie spiera się i nie ściera nawet mimo wielokrotnego prania odzieży w wysokiej temperaturze. Oczywiście wiele zależy od producenta i stosowanych przez niego materiałów. Jednak wybierając odzież dobrej jakości z równie trwałym nadrukiem, można spodziewać się, że posłuży przez długi czas.

W naszej ofercie też można znaleźć fartuchy medyczne z wysokogatunkowych tkanin, znaczone dobrej jakości nadrukiem. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z fartuchami, ale z całą ofertą odzieży medycznej.

Fartuchy medyczne kosmetyczne z haftem – dla kogo są przeznaczone?

Fartuch medyczny z haftem to dziś jedno z najchętniej wybieranych ubrań dedykowanych medykom. Oznaczenie odzieży firmowym logo czy grafiką podnosi walory estetyczne stroju, ale też wpływa na wizerunek samego medyka, jak również na wizerunek całej kliniki, przychodni, czy na przykład szpitala.

Jak wyglądają fartuchy medyczne z haftem?

Popularne dziś fartuchy medyczne z haftem nie odbiegają krojem od tradycyjnej odzieży medycznej. Przykuwają jednak uwagę oznaczeniem wykonanym metodą haftu. Kolorowy haft zdobi strój, a jednocześnie stanowi element identyfikacji wizualnej. Przede wszystkim reklamuje klinikę, szpital, czy przychodnię, w której pracuje osoba nosząca to ubranie. Haft można wykonać na fartuchu w dowolnym kolorze.

Fartuchy medyczne wykończone haftem podnoszą wartość ubrania. Powodują, że medyk czuje się w nim lepiej, atrakcyjniej, profesjonalnie. Istnieje więc wiele powodów, dla których warto zainwestować w odzież medyczną znaczoną wspomnianym haftem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *