Aktualności

Fartuch medyczny z logo – sposób na budowanie rozpoznawalności

Fartuch z logo pomaga budować rozpoznawalność placówki, podobnie jak kolorystyka odzieży. Znakowanie tą metodą daje możliwość nanoszenia na tkaninę niedużych wzorów, ale za to o dużej szczegółowości. Precyzyjne odwzorowanie grafiki powoduje, że jest wyraźna i z łatwością przykuwa uwagę.

Po co medykom fartuchy medyczne z własnym nadrukiem?

Przemyślana identyfikacja wizualna w postaci odzieży z nadrukiem podkreśla nowoczesny i profesjonalny charakter punktu świadczącego opiekę medyczną. Jak wiadomo, akurat profesjonalizm i nowoczesność w przypadku usług medycznych mają ogromne znaczenie. Tak więc fartuchy medyczne z własnym nadrukiem są częścią identyfikacji wizualnej przychodni, szpitala, czy kliniki. Nadruk w tym szczególnym miejscu pozwala pacjentom oswoić się z brandingiem danej placówki. Jest to też nienachalny sposób reklamy.

Fartuch medyczny znaczony firmowym logiem lub inną grafiką prezentuje się znacznie atrakcyjniej i nowocześniej, niż ten z plastikowym identyfikatorem. Może więc przyszedł czas na to, aby wymienić go na taki właśnie nadruk.

Powrót do listy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *