Aktualności

Tanie buty medyczne dla studentów kierunków medycznych

Ubrania medyczne na studia to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Nie zapominaj, że w klimacie szpitalnych korytarzy i sterylnych sal operacyjnych, równie ważne jak fartuch, są odpowiednie buty.

Mamy obuwie medyczne dla studentów, które zapewnia wygodę w czasie wielogodzinnej nauki/pracy. Buty te są wykonane z dobrych jakościowo materiałów, co wpływa na komfort stóp. Nasze obuwie odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu stopy się w nim nie pocą. Proponujemy obuwie antypoślizgowe, chroniące przed upadkiem podczas wykonywania nagłych ruchów, a także pośpiesznego przemieszczania się po szpitalnych korytarzach.

Studentom proponujemy standardowo

Studentom proponujemy standardowo klapki medyczne w białym kolorze, które w szczególności sprawdzają się w porze letniej. Choć największe zainteresowanie wśród młodych ludzi rozpoczynających studia na kierunkach medycznych, wzbudzają sneakersy. Mamy sneakersy medyczne damskie oraz męskie, wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Stanowią idealne wykończenie modnych stylizacji medycznych młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *