Aktualności

Uniform medyczny wprost od producenta SpaWear

Polski producent uniformów medycznych

Atrakcyjną ofertę funkcjonalnej, bezpiecznej, wygodnej i dobrej jakości odzieży medycznej przygotowała firma SpaWear. To polski producent uniformów medycznych, działający na rynku od 2017 roku. Firma powstała z inicjatywy pomysłowego i zarażającego energią rodzeństwa – Klaudii i Damiana. Wspólnie intensywnie pracują nad nowymi kolekcjami, a już dziś w ich ofercie można znaleźć: fartuchy medyczne, bluzy, kitle, spódnice, spodnie, buty i liczne dodatki. W asortymencie mają też gotowe zestawy. Wszystko w modnych kolorach, popularnych rozmiarach, szyte z bezpiecznych tkanin. Pełna oferta produktów jest dostępna na stronie: spawear.pl.


Uniform medyczny męski i damski
 – polski producent

SpaWear to polski producent odzieży medycznej. Firma stworzona przez rodzeństwo w 2017 roku. Od samego początku intensywnie pracują nad kolejnymi bluzami, fartuchami, kitlami, spodniami, spódnicami i pozostałymi elementami ubioru medycznego. Proponują gotowe komplety medyczne w najmodniejszych wzorach, szyte z najlepszych materiałów. W tym ubrania medyczne damskie i męskie w atrakcyjnych cenach. W asortymencie nie brakuje też obuwia medycznego oraz praktycznych akcesoriów.

Czy wygoda może iść w parze z wysoką jakością

Odpowiadamy – zdecydowanie TAK! Szczególnie, gdy mówimy o ubraniach medycznych. Uniform medyczny uszyty z tkanin wysokiej jakości nie niszczy się podczas codziennego użytkowania. Nie spiera się i nie rozciąga, nie traci pierwotnego koloru. Co najważniejsze, ubrania te nie tracą swoich właściwości ochronnych. Odzież medyczna wykonana z materiałów najwyższej jakości oddycha i nie powoduje nadmiernego pocenia się nawet podczas intensywnego wysiłku fizyczne. Odpowiednio skrojone ubrania zapewniają też wygodę. Zestaw męski zawiera spodnie i bluzę lub fartuch. Spodnie o prostym kroju, ze zwężanymi nogawkami, z gumą i sznurkami w pasie. Zaś fartuch zapinany z przodu z kieszeniami po bokach albo bluza z dekoltem w szpic i kieszonką po jednej ze stron u góry. Wybór męskich ubrań medycznych jest duży, więc każdy lekarz może z łatwością znaleźć dla siebie idealny zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *