Spodnie damskie medyczne joggery Sonia zielony

Nowy produkt

120,00 zł brutto

  • Zielony

  • Więcej informacji o produkcie Spodnie damskie medyczne joggery Sonia zielony

Spodnie damskie joggery Sonia zielony to aktualnie najmodniejsze spodnie medyczne w Polsce. Joggery SpaWear posiadają aż sześć kieszeni i są niezwykle starannie wykonane. Guma w pasie przyszyta jest do paska dzięki czemu nie wywija się podczas użytkowania a ekskluzywna sznurówka z naszym logo jest przyszyta z tylu do spodni więc możesz odetchnąć z ulgą, bo nie będziesz musiała ręcznie przewlekać sznurka po praniu. Dla Twojej wygody pomyśleliśmy o wszystkim! Kieszenie zabezpieczyliśmy ryglami aby nie nadrywały się podczas użytkowania, a guma w kostce ma idealny obwód tak aby nie uciskała Twojej nogi ale też żeby nie była zbyt luźna! Spodnie możesz prać swobodnie w 60 stopniach Celcjusza co jest niezwykle istotne przy pracy w szpitalu! SpaWear nie poszło na żadne kompromisy materiał jest z przeważającą ilością bawełny oraz elastanem! Joggery są zarazem przewiewne, trwałe, wygodne i rozciągliwe!

Wszystkie produkty naszej marki są tworzone w naszej rodzinnej szwalni nad projektami pracuje Klaudia i jej mama odszywając czasem w nieskończoność próbne modele tak abyś Ty mogła w swojej pracy nie myśleć o niewygodnym uniformie tylko pracować z pasją i miłością!

Uwaga: Tolerancja +/- 2cm

Kolor ubrania w aukcji może nieznacznie różnić się od koloru na żywo ze względu na indywidualne ustawienia monitorów.

Skład [%] 33% - 55% bawełna, 43% - 64% poliester, 2% - 3% elastan

Temperatura prania: 60°C

Kurczliwość materiału +/- 5%

Tkanina posiada certyfikat zgodności Łódzkiego Instytutu Włókiennictwa ul. Brzezińska 5/15 oraz Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych.