Czepki medyczne

W pracy chcesz czuć się swobodnie, komfortowo, ale i atrakcyjnie, prawda? Jeśli jej częścią jest odpowiedni strój, w tym czepki medyczne lub ochronne, każdy jego element powinien składać się na wygodną i estetyczną całość. Tworzone przez nas czepki medyczne damskie to najwyższej jakości materiały, precyzyjne wykonanie z dbałością o szczegóły oraz nowoczesny, atrakcyjny design. Do tego cała paleta barw, z której z łatwością wybierzesz ulubiony kolor lub wpisujący się w obowiązujący w miejscu pracy dress code. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Czepek medyczny damski

Nasza odzież medyczna damska powstaje przy wykorzystaniu wysokiej jakości, starannie dobranych tkanin. Czepki medyczne dostępne w asortymencie SpaWear wykonane są z najlepszego wysokogatunkowego materiału i składają się dwóch warstw. Od środka czepek obszyty jest przyjemną i oddychającą dzianiną, dzięki czemu nawet po wielu godzinach w nim spędzonych nie pojawia się uczucie dyskomfortu. Za sprawą bawełnianego wykończenia, czepek medyczny nie podrażnia też skóry ani włosów – czujesz się w nim po prostu swobodnie.

Rozwiązaniem najczęściej używanym przez pracowników ochrony zdrowia są czepki medyczne z gumką i czepki wiązane. W SpaWear znajdziesz wygodne czepki wiązane troczkami i obszyte lamówką, zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią nie tylko wygodę, ale także estetyczne wykończenie oraz troskę o detale.

Stylowe czepki medyczne kolorowe

W nasze kolorowe czepki medyczne zaopatruje się stomatologia i personel medyczny, jednak doskonałe funkcje ochronne czepków sprawdzają się również w gabinetach kosmetycznych czy branży weterynaryjnej. Dostępność wielu odcieni sprawia, że można swobodnie dopasować czepek medyczny damski do pozostałych elementów służbowego uniformu, podkreślić atuty urody – kolor włosów czy oczu – a także nawiązać kolorystyką do stylu i aranżacji wnętrza przychodni lub gabinetu.