Cześć!

Nazywamy się SpaWear i jesteśmy młodą marką prowadzoną przez rodzeństwo – Klaudię i Damiana.

2017 – W mojej głowie (Klaudii) pojawił się śmiały projekt stworzenia odzieży użytkowej. Dzięki ogromnemu wsparciu rodziców powstały pierwsze fartuszki, które zostały przez Was docenione! Jak dziś pamiętam pierwsze zamówienie, na którego widok popłakałam się ze szczęścia. Dzięki stałemu kontaktowi ze SpaWear GIRLS (czyli Wami – naszymi klientkami), zdjęciom przesyłanym w wiadomościach prywatnych i konstruktywnym rozmowom, cały czas uczę się potrzeb oraz pragnień, a co za tym idzie głęboko wierzę, że również Ty znajdziesz w naszym sklepie idealny strój dla siebie.

2019 – Był rokiem przełomowym, ponieważ oficjalnie powstała nazwa SpaWear z listkiem miłorzębu w logo, który jest ulubioną rośliną mamy, a bez której nie byłoby mnie, Damiana i całej marki. Pracujemy w rodzinnym gronie i już teraz wiem, że stworzenie wspólnej firmy było strzałem w 10! Damian wnosi mnóstwo pomysłów, pozytywnej energii oraz siły do doskonalenia marki i odzieży.

Codziennie ciężko pracujemy nad tym, aby produkty które trafiają w Twoje ręce były najlepsze jakościowo oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Razem tworzymy modną i wygodną odzież użytkową, w której możesz poczuć się jak w drugiej skórze i zakochać od pierwszego włożenia.

2020 – Dzięki rodzinnemu zaangażowaniu otworzyliśmy sklep stacjonarny w Łodzi przy ulicy Zielonej 14. Jest to wyjątkowe miejsce i największa duma, ponieważ wszystko co tu zobaczysz, zostało stworzone przez nasze ręce. Od skucia ściany – aby odkryć starą cegłę – przez położenie płytek, światła w przymierzalni i zdjęcia na ścianie. Wszystko po to, abyś czuła się doskonale będąc u nas. Dodatkowo stworzyliśmy z bratem biuro (wreszcie!), bo muszę przyznać, że dotychczasowo pracowałam z własnego mieszkania, a dokładniej z kuchni, bo tylko tam znalazłam miejsce na to, by móc zmieścić się z moim małym 'centrum dowodzenia’. Już teraz odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości z tego małego królestwa.

2021 – Dołączyła do nas Magda, która troszczy się o Twoje zakupy internetowe oraz wspiera nas graficznie. Mimo aktualnej sytuacji na świecie nie zwalniamy tempa, mamy mnóstwo nowych pomysłów i staramy się wprowadzać je w życie jak najszybciej! Dziękujemy, że jesteś z nami! Czekamy na Twoje zdjęcia i opinie o naszych ubraniach.

Jeżeli masz ochotę porozmawiać, poznać nas bliżej, podzielić się swoim pomysłem lub uwagami-pisz śmiało! Zawsze osobiście odpisujemy na wiadomości na Instagramie, Facebooku czy e-mailu.

Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy za Twoje wsparcie.

Klaudia i Damian

Odwiedź nasz butik