Wymiana towaru

 1. Wypełnij i prześlij formularz wymiany drogą elektroniczną na adres sklep@spawear.pl.
 2. Wymiany dokonujesz na własny koszt. 
 3. Zapakuj wymieniany produkt (będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu) i włóż do paczki formularz wymiany. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, dołącz kartkę z twoimi danymi i numerem zamówienia. 
 4. Odeślij paczkę na adres:
  SpaWear
  ul. Zielona 14
  90-601 Łódź
  Z dopiskiem „Wymiana”

PAMIĘTAJ:

  • Przesyłka zwrotna jest opłacana przez nas.
  • Wymianę prowadzimy w obrębie danego modelu – wymienić można tylko kolor lub rozmiar. 
  • Wymiana towaru będzie realizowana w przeciągu 14 dni roboczych od odebrania przez nas przesyłki. Jest to spowodowane możliwym brakiem na stanie danego produktu i potrzebną uszycia go w pracowni. 
  • W przypadku braku produktów na stanie magazynowym zostaną zwrócone pieniądze. Dotyczy to przede wszystkim produktów z wyprzedaży.

 

POBIERZ FORMULARZ WYMIANY

 

Zwrot towaru

  1. Wypełnij i prześlij formularz zwrotu drogą elektroniczną na adres sklep@spawear.pl lub skorzystaj z zakładki ” Zamówienia” gdy masz u nas konto.
  2. Zapakuj zwracany produkt (będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu) i włóż do paczki formularz zwrotu. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, dołącz kartkę z twoimi danymi i numerem zamówienia. Pamiętaj o numerze konta bankowego, gdy wybrałeś/aś opcję za pobraniem.
  3. Odeślij paczkę na adres:
   SpaWear
   ul. Zielona 14
   90-601 Łódź
   Z dopiskiem „Zwrot”

PAMIĘTAJ:

  • Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Koszt ten nie podlega zwrotowi.
  • Nie wysyłaj do nas przesyłek „za pobraniem” – nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
  • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub korzystając z opcji pocztowej „Potwierdzenie nadania” / „Paczka polecona”.

Reklamacja towaru

  1. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszenia reklamacyjnego. Wypełnienie wszystkich pól formularza oraz dokładne opisanie przedmiotu reklamacji (w tym opisu nieprawidłowości i czasu ich wystąpienia) pozwoli nam na jej sprawniejsze rozpatrzenie.
  2. Wyślij wypełniony formularz na adres: sklep@spawear.pl
  3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego produktu.