Aktualności

Po co fartuch medyczny do szkoły medycznej?

Wielu studentów uznaje, że kupowanie białego fartucha na studia, jest zupełnie bez sensu. Tymczasem strój ten pełni bardzo ważną funkcję. Przede wszystkim zapobiega przenoszeniu bakterii ze szpitala. Ponadto chroni studentów przed poplamieniem chemikaliami oraz płynami ustrojowymi, z którymi młody człowiek może mieć wielogodzinny kontakt. Odpowiednio dobrany kitel medyczny w białym kolorze, uszyty z wysokogatunkowej bawełny jest więc nie tyle przydatny, co obowiązkowy.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz modne fartuchy medyczne białe dedykowane studentom pierwszego roku i starszych roczników. Zapoznaj się z asortymentem i wybierz dla siebie idealny kitel do szkoły medycznej.

Nie ma co się oszukiwać. Fartuch medyczny damski na przykład w szkole medycznej ma na celu nie tylko zapewnienie higieny, ochrony osobistej, profesjonalizmu ale też bezpieczeństwa zarówno studentów, jak i pacjentów przebywających w danym obiekcie opieki zdrowotnej. Jest to ważna i spójna część edukacji medycznej, przygotowująca studentów do pracy w przyszłym zawodzie, który sobie wybrali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *