GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Znajdziesz u nas produkty które pokochasz za jakość materiału, dopracowanie w detalach, trwałość i wygodę. Słuchamy Cię, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić niezrównaną jakość.

SZYJEMY W ŁODZI

Zatrudniamy polski zespół, a każdy produkt powstaje w pracowni pod okiem najlepszej specjalistki – naszej mamy. Gwarantuje to najwyższą jakość i dbałość o każdy detal.

RODZINNA MARKA

Każdy projekt łączy cztery różne wizje. "Mamo uszyj mi teraz super kręconą spódniczkę, a teraz obcisłą z rozkloszowanym dołem, tym razem spodnie z mnóstwem kieszeni! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mama odszywała moje szalone pomysły" - mówi Klaudia. Ten model pozostał do dziś nasza mama odszywa wzór który wspólnie projektujemy, tata tworzy formę w programie, a my nosimy je całymi dniami, zmieniamy w nieskończoność detale żeby być pewnym komfortu i jakości Twojego przyszłego uniformu.

JESTEŚMY W CIĄGŁYM KONTAKCIE

Chcemy być z Tobą jak najbliżej. Obserwujemy naszych klientów w socialmediach, rozmawiamy osobiście w sklepie stacjonarnym, organizujemy sesje z klientkami. To nasz wspólny czas, rozmowy przy kawie, zbliżania się do zrozumienia Twoich indywidualnych potrzeb.